Dnes je 27. dubna 2024 a svátek má Jaroslav 15°C | Zítra Vlastislav 19°C

Zvonková víkendovka 2024

7. února 2024 | Zvonky Dobré zprávy

Zvonky Dobré zprávy

...Akce se zúčastnila mladší skupina...

Víkendovka odstartovala v pátek 2. února, kdy jsme se všichni potkali v klubovně ČCE v Kateřinicích. Na začátku byl představen program zvonkové víkendovky a následně jsme začali s trénováním nových skladeb. Poté následovala večeře, za kterou děkujeme naší úžasné paní E. Kamasové - byla totiž kyselice. Večer jsme si ještě prozkoušeli nové skladby a nachystali si taneční hru a rozjeli to na Just Dance, a zahráli si oblíbené městečko Palermo.

Sobotní den jsme začali rozcvičkou, snídaní a od 9.00 hodin začala intenzivní zkouška, kdy jsme dětem dali další dvě nové skladby. Na oběd jsme si dali těstovinový salátek - od Zuzanky - a s plnými bříšky děti mohly odpočívat v odpoledním klidu. Odpolední čas byl věnován nauce o zvoncích, notách, dynamice a rytmu. Je důležité si procvičovat techniky hraní a zdokonalovat se, věříme že to dětem hodně pomohlo! Večer jsme společně přenesli zvonečky do kostela a dali zvukovou zkoušku.

V neděli po ranní hygieně následovala rychlá snídaně a hurá do kostela, kde nás čekal "koncertík" na bohoslužbách. Zahráli jsme 5 skladeb, kdy poslední s námi zpívali účastníci bohoslužeb a na varhany nás doprovodila Emilka Adámková.

Moc děkujeme VŠEM, kteří nám upekli buchty či slané zákusky, uvařili jídlo, pomohli jakkoliv s přípravou a úklidem klubovny a zvonečků. Vážime si přátel jako jste vy!

Věříme, že si děti víkendovku moc užili a už se těší na letní zvonkový tábor.

Těšíme se zase za rok AHOJ!