Dnes je 27. července 2024 a svátek má Věroslav 18°C | Zítra Viktor 23°C

Hry bez hranic 2024

10. června 2024 | Kateřinice

Malá Bystřice hostila valašské Hry bez hranic. Síly změřili zástupci třinácti obcí.

Netradiční soutěžní disciplíny, zdravá rivalita mezi sousedními obcemi ale především perfektní počasí a přátelská  atmosféra provázela celé hry v přírodním areálu Synodos u Malé Bystřice, kde změřili síly zástupci obcí Bystřička, Hošťálková, Jablůnka, Jarcová, Kateřinice, Lhota u Vsetína, Liptál, Malá Bystřice, Mikulůvka, Oznice, Pržno u Vsetína, Ratiboř a Růžďka.

Týmy se utkali v pečlivě vybraných soutěžích, které byly do poslední chvíle utajené.  Pod názvy Na Santově kopec,  Záchrana raků,   Ovčácké slavnosti, Zmrzlina
a Soutěž kapitánů se dalo čekat cokoliv.

Kromě atraktivních soutěží byl připravený také bohatý doprovodný program, zázemí pro děti, hudební doprovod kapely Cokolive i občerstvení. Celým dnem provázel moderátor Ondra Carda.

Prvenství obhájil Liptál, Kateřinice se umístili na krásném 8 místě.