Dnes je 27. dubna 2024 a svátek má Jaroslav 7°C | Zítra Vlastislav 19°C

Regionální značka – přínos pro vaše podnikání

5. dubna 2022 | Kateřinice

5. dubna 2022 / 16–18 h / Ratiboř 435, sál hasičské zbrojnice (bývalý Svazarm)

Beseda je určena pro provozovatele služeb, zážitků, výrobce potravinářských i nepotravinářských výrobků.

• Dozvíte se, proč je dobré nechat si svůj výrobek certifikovat pod regionální značkou a kam všude může certifikovaným producentům regionální značka otevřít dveře.
  • Požádat o regionální značku se vyplatí začínajícím i zaběhnutým podnikatelům.
  • Pomoc s propagací produkce a poskytovaných služeb, zvýšení prestiže certifikovaných výrobků a služeb.
  • Své zkušenosti budou prezentovat současní držitelé.

Cílem je pomoci zdejším výrobcům, rozšíření jejich uplatnění na trhu. Značka usnadní orientaci zákazníkům – a to jak turistům, kteří si chtějí odvézt skutečně pravý suvenýr z Beskyd, tak místním obyvatelům, kteří chtějí nákupem podpořit především „své” beskydské výrobce.

Více informaci o regionální značce na webu www.regionalni-znacky.cz/beskydy

Besedu pořádá MAS Střední Vsetínsko,
partner akce a koordinátor značky je MAS Podbeskydí.

Podívejte se na prezentační video regionální značky…

Plakát Regionální značka – přínos pro vaše podnikání